Громадська організація Місто Сили (Херсон), NGO MISTO SYLY, NGO The City of Power

Команда ГО «Місто Сили» взяла участь у важливому практичному тренінгу

Щодня наша громадська організація, завдяки підтримці міжнародних партнерів, працює для покращення якості життя населення, зокрема, Херсонщини. І для того, щоб надавати допомогу професійно, ми проходимо навчання.

Так, 16 липня команда ГО «Місто Сили» взяла участь у практичному тренінгу від Данської ради у справах біженців (DRC) в межах проєкту з екстреного реагування, який реалізується за фінансової підтримки Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку.

Цей захід – унікальна можливість поглибити наші знання про підходи до надання багатоцільової грошової допомоги (MPCA) у контексті гуманітарного реагування в Україні. Навчальний день видався насиченим, учасники тренінгу дізналися, як ефективно організовувати грошові інтервенції у кризових ситуаціях.

Основні теми тренінгу:

🔷 принципи багатоцільової грошової допомоги та її роль у підтримці вразливого населення;

🔷 етапи реалізації MPCA-проєктів у рамках проєктного циклу;

🔷 підходи до екстреного реагування та специфіка інструменту екстреної грошової допомоги;

🔷 координаційні механізми: Робоча група з питань грошової допомоги (Cash Working Group, CWG), Спільна система надання грошової допомоги (Collaborative Cash Delivery, CCD);

🔷 юридичні та податкові аспекти реалізації грошової допомоги;

🔷 моніторинг, оцінка ефективності та системи підзвітності;

🔷 перенаправлення запитів до інших видів гуманітарної підтримки;

🔷 розбір реальних кейсів, викликів і кращих практик з досвіду організацій-партнерів.

Тренінг також став майданчиком для рефлексії, обміну досвідом. Ці навчання – про синхронізацію розуміння процесів між усіма членами команди, підвищення якості внутрішньої координації та зміцнення спроможності до роботи у швидкозмінному гуманітарному середовищі.

«Це не просто навчання для нашої команди, а стратегічна точка опори перед запуском активної фази проєкту. Ми отримали структуроване бачення процесу грошової допомоги — від моменту оцінки потреб до звітування перед отримувачами допомоги.

Для мене, як менеджерки, цей день дав впевненість у здатності команди реалізувати проєкт екстреної грошової допомоги з дотриманням стандартів та принципів, а також чіткою логікою втручання. Ми говорили однією мовою з партнерами — це головне. А ще — ми вийшли з тренінгу як більш згуртована, скоординована команда, готова до викликів у польових ситуаціях», — поділилася враженнями проєктна менеджерка ГО «Місто Сили» Аліна Федорова.

Щиро дякуємо партнерам з DRC за професійну фасилітацію та постійну підтримку реалізації проєктів з екстреної грошової допомоги, зокрема, за цей тренінг!

Прокрутка до верху